Tiskněte více, plaťte méně

Expresní tisk

Jednostranně či oboustranně potištěné barevné letáky, lesklá křída, gramáž papíru: 115 g/m², u formátu A3 gramáž papíru: 150 g/m²,

Uzávěrka denně v pracovní dny do 12.00 hodin!
Expedice k Vám následující pracovní den. Ceny včetně dopravy.

Tiskoviny na míru, kontaktujte nás, vytvoříme Vám i Vaší firmě kompletní grafiku na míru a zařídíme tisk. K zakázkám přistupujeme s osobním přístupem. Vždy se snažíme najít nejvhodnější řešení. Nebráníme se experimentování a objevování nových možností.

Grafické řešení na míru ⟶ Nabízíme kompletní grafické služby pro vaše projekty. Navrhneme celou vizuální identitu, od loga přes merkantilní až po speciální tiskoviny. Rádi navrhneme i obaly pro vaše produkty.

Produkty na míru ⟶ Hledáte osobitý a originální dárek pro vaše klienty? Rádi vytvoříme některý z produktů s vaší identitou a příběhem značky, ať už se vzorem či bez. Vzory navrhujeme s citem a vyvážeností, tak aby výsledný produkt reprezentativní. Vytváříme malonákladové série, ručně vyráběné produkty či atypické tiskoviny.

Potřebujete poradit? Máte nějaké otázky nebo speciální přání? Kontaktujte nás, určitě najdeme zajímavá a originální řešení.

K. Horak
info@slevotisk.cz
tel.: +420 607 908 293