Cesta k sobě

  • Poštovné zdarma
  • Zpracoval:
  • Autor:
  • Katalogové číslo: KNIHA-CESTAKSOBE
  • Výrobce: slevotisk.cz
  • ISBN: 978-80-88130-12-3

O autorovi:

Lídr a podnikatel, majitel investičních fondů v Evropě a v Americe, úspěšný mentor a kouč. Integrací osobního,
duchovního a profesního života ve své každodennosti a současně příležitosti, které s sebou přinesla liberalizace
a otevření energetického a telekomunikačního trhu, Robert během tří let vytvořil prakticky od nuly mezinárodní skupiny firem, jejichž společná hodnota přesahuje 100 milionů eur. K nejznámějším polským firmám patří Energie pro firmy, a.s., a Energetické centrum, a.s., které se staly alternativními dodavateli elektřiny a plynu pro statisíce klientů a s úspěchem konkurují největším energetickým gigantům na polském trhu. Dnes hraje Robert ve svých firmách roli stratéga a patrona obchodu. Je aktivním investorem a podnikatelem, který rozvíjí další obchodní platformy a investiční projekty. Za své nejvyšší trumfy a největší bohatství považuje intuici, spontaneitu, citlivost a kreativitu, které získal díky mindfulness, tedy na cestě prohlubování pozornosti a vědomí. Je přesvědčen, že právě tyto kvality tvoří zázrak našeho života, základ úspěchu a naplnění a efektivity ve světě obchodu a štěstí v soukromém životě.
V lidech se podle něho skrývá obrovský, dosud nevyužitý potenciál. V době globalizace vycházejí korporace nejčastěji z přesvědčení, že je člověk slabým článkem systému a lidský faktor je na škodu výkonnosti. Podle Roberta se na to musíme podívat z jiného úhlu. Nelze podceňovat lidskou individualitu a cenu. Tvoříme svět pro lidi, nikoli opačně. Robert zdůrazňuje, že jeho podnikatelský úspěch by nebyl možný, pokud by nedbal o svůj vnitřní život a duchovní rozměr života jako celku. Je přesvědčen, že teprve změna mentálního přístupu k životu mu umožnila dosáhnout pravého bohatství, vnitřní svobody. Nebyla by však možná bez vzpoury. Bouří se vždy, když se na jeho cestě objeví překážka. Rebelství je základem jeho života. Ve snaze podělit se o své zkušenosti napsal knihu Cesta k sobě, vytvořil projekt Soul of Business, založil Nadaci terapie a rozvoje člověka „Osheanic“ a současně pět center osobního rozvoje v Polsku, Čechách a na Slovensku, které aktivně podporuje.
Dokázal, že úspěch a štěstí nejsou dílem náhody, ale mohou být vědomou volbou každého z nás. A k tomu inspiruje lidi na celém světě.

 

  • 359 Kč
  • (bez DPH: 326,37 Kč)
Tento produkt nelze nyní objednat.